Spotkanie z pisarką

Dnia 11.01.2018 w Bibliotece w Siemiechowie odbyło się spotkanie autorskie z pisarką pochodzącą z naszej okolicy z Faściszowej Panią Lucyną Angermann. Przedszkolaki miały okazję spotkać się z tą bardzo skromną i nietuzinkową osobą. Poetka, bo można już tak mówić o Pani Lucynie, która w swoim dorobku ma ponad 400 wierszy opublikowanych w trzech tomikach poezji, przyjęła zaproszenie od naszych najmłodszych mieszkańców Siemiechowa. Pani Lucyna na stałe mieszka w Brukseli jej pasją obok pisania są podróże. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały wierszy o przygodach Lucjana bohaterze wierszy dla dzieci oraz o wspaniałych podróżach Pani Lucyny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas dla najmłodszych czytelników i życzymy Pani Lucynie nowych przygód Lucjana, oraz kolejnych tomików wierszy i sukcesów na poetyckiej niwie.
Relacja 2018-01-14, 22:28 | autor: Renata Irytowska Nowak