Droga Babciu , Drogi Dziadku

Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest wielki dzień poświęcony Dniu Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Siemiechowie, jak zawsze na frekwencje naszych gości możemy liczyć.Dzieci zawsze podchodzą do przygotowania części artystycznej dla swoich ukochanych bardzo poważnie.Tym razem dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację "Czerwony Kapturek". Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami oraz wspólnym odśpiewaniem sto lat. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki.
Relacja 2018-02-18, 21:41 | autor: Renata Irytowska Nowak