Wycieczka do teatru i Promiennego zamku

Dnia 09.05.2018 przedszkolaki wspólnie Paniami wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę.Najpierw wczesna pobudka a później wyjazd.Zaczęliśmy od obejrzenia musicalu pt.,,Nowe szaty króla" który ,był pełen tańca i poruszającej muzyki wraz z porywającym śpiewem na żywo oraz grą aktorską, a także zachwycającymi animacjami multimedialnymi. Główny bohater próbując nadążyć za modą zapomina o tym, co naprawdę ważne. Jedną z jego zachcianek jest udomowiona lama, która towarzyszy mu podczas kolejnych przygód. Swą błyskotliwość i inteligencję okazuje komentując wydarzenia w żartobliwy i dowcipny sposób przy każdej nadarzającej się okazji. Niestety wciąż ignorowana i lekceważona ze względu na swój wygląd, przez co losy króla potoczyły się nieco inaczej niż chciał. Mali widzowie żywiołowo odbierali przekaz, gromkimi brawami podziękowali za piękny występ.Następnie dzieci pojechały do Promiennego Zamku ,gdzie czekała kolejna porcja emocji w postaci zabaw, gdzie wspaniale bawiliśmy się pokonując różnorodne tory przeszkód, zjeżdżając na zjeżdżalniach do basenów pełnych piłek, itp. Każdy znalazł coś dla siebie, by świetnie się bawić.Wycieczka zapewne dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń i mnóstwo radości. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.
Relacja 2018-05-13, 23:36 | autor: Renata Irytowska Nowak