Wigilia w przedszkolu

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu w oddziale II zakończyła wspólną wigilią, która odbyła się 13 grudnia.Wigilię przygotowała pani Ewa Wajda-katechetka. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście jak co roku nie zabrakło gości w naszym przedszkolu naszą Wigilie zaszczyciły dwie bardzo dobrze znane panie. Pani Halina Kwiek oraz pani Elżbieta Duda członkinie grupy śpiewaczej ,,Siemiechowianie”. Swoim pięknym śpiewem pastorałek i kolęd oraz wspomnieniami z lat dzieciństwa zaczarowały nasze dzieci, z wielkim zachwytem słuchały oraz śpiewały kolędy.
Dziękujemy wszystkim ,którzy przyczynili się do przygotowania tak pięknej Wigilii.
Relacja 2018-12-20, 19:49 | autor: Renata Irytowska Nowak