Zakoćzenie roku przedszkolnego

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.
Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas! Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz. Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami, odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami. Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata, ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata. Jeszcze wakacje przed nami, wycieczki i długie podróże, potem dzwonek nas powita w nowym mundurze.

19 czerwca 2019r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.
Na początku dzieci starsze swoje pożegnanie rozpoczęli polonezem. Następnie były wiersze i piosenki i wspaniały taniec , który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy ,i wielki aplauz na koniec.
Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Relacja 2019-06-22, 13:26 | autor: Renata Irytowska Nowak