,,Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka"

Akcja „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” to kolejny z cyklu programów informacyjno-edukacyjnych prowadzonych przez spółki z Grupy TAURON.Nasze przedszkole przystąpiło do udziału w tym programie i dlatego dnia 15.12.2014 do naszego przedszkola zawitała pani B.Kotoń , która przybliżyła przedszkolakom świat prądu.Podczas spotkania dzieciaki dowiedziały się,jak należy zachować się w czasie burzy lub przypadkowej zabawy w pobliżu lin z wysokim napięciem.Dowiedziały się ,że nie wolno używać urządzeń elektrycznych dzieciom bez udziału dorosłych jak prawidłowo wyciąga się kabel z gniazdka i wiele innych cennych informacji.Te cenne wskazówki ,bardzo przydadzą się bezpieczeństwu przedszkolaków w tak rozwiniętym świecie urządzeń elektrycznych.Na koniec zajęć otrzymaliśmy ciekawe gadżety.Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie.
Relacja 2014-12-21, 18:42 | autor: Renata Irytowska Nowak