wybierz autora:
  • Witam serdecznie! Zapoznajcie się z materiałem na dzisiaj! Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, oraz wesołego “Alleluja” życzę wszystkim wychowankom i rodzicom!
    Relacja 2021-04-01, 21:46 | autor: Bożena Burnat
  • Witam Kochani dzisiaj wyjątkowy dzień nazywamy go psotnym , zróbcie swoim najbliższym coś fajnego ale nie prawdziwego życzę udanej zabawy. W książkach w części BB+ wykonajcie proszę ćwiczenie związane z świętami Wielkanocnymi lub skorzystajcie z kart pracy dołączonych.
    Relacja 2021-04-01, 10:40 | autor: Renata Irytowska Nowak
  • PRIMA APRILIS Co za dzień dziś zwariowany, pomieszany, poplątany! Wszystko wręcz na głowie stoi, od kawałów wręcz się roi. W kalendarzu pierwszy kwietnia, dowcip rządzi, więc jak wiecie, Śmiech w przedszkolu już od rana to Ci data roześmiana!!! Witam wszystkich
    Relacja 2021-03-31, 20:48 | autor: Bożena Burnat
  • Witam wszystkich! W załączniku przesyłam zadania na dzisiejszy dzień!
    Relacja 2021-03-30, 22:32 | autor: Bożena Burnat
  • Witam Kochani Zapoznajcie się z materiałem na dzisiaj. Ściskam mocno Pani Renia
    Relacja 2021-03-30, 19:54 | autor: Renata Irytowska Nowak